KONST / Litografier / Färglitografi 14666375
nr 1466 6375
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 13/30, daterad -59. Färglitografi, bildmått: 48x35, yttermått inklusive ram: 64x50 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:33:25
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér